Kto zostanie trenerem Korony?

Po zwolnieniu z funkcji pierwszego szkoleniowca kieleckiej Korony Tomasz Wilmana klub ten pozostaje bez stałego trenera i na pewno tak też przystąpi do meczu z warszawską Legią. Mimo wszystko na giełdzie transferowej pojawia się kilka nazwisk, które są łączone z klubem ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Kto w związku z tym może zostać trenerem ostatniej obecnie drużyny Lotto Ekstraklasy, a kto niemal na pewno takiego zadania się nie podejmie?

Leszek Ojrzyński

Bardzo ważnym kandydatem na to stanowisko jest Leszek Ojrzyński, który w Kielcach jest bardzo dobrze znany i kojarzony bardzo pozytywnie. Za jego rządów Korona być może nie grała porywającej piłki, ale co najważniejsze była ona skuteczna, a to jest przecież najważniejsze. Sam trener pozostaje dziś bez pracy i według nieoficjalnych informacji bardzo poważnie rozważyłby on propozycję pracy w Kielcach. Kto w związku z tym wie, czy za chwilę w Koronie nie będziemy mieli starego-nowego trenera.

Maciej Skorża

Z Koroną kojarzony jest także Maciej Skorża, choć nie wydaje się możliwe, aby poprowadził on klub z Kielc. Tym bardziej że pozostający pod ponad roku bez pracy Skorża nie narzeka na brak propozycji. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest między innymi klub z Cypru, który jest znacznie bardziej utytułowany, a poza tym poukładany, co także nie jest tutaj bez znaczenia.

W kontekście prowadzenia Korony wymienia się również Krzysztofa Łętochę, choć najpoważniejszym kandydatem jest Ojrzyński.

2 Komentarzy

  1. Maciej

    O Skorży to mogą w Kielcach akurat zapomnieć.

  2. Damian

    Według mnie Ojrzyński by się w tej Koronie odbudował i pomógł drużynie.

Komentarze są zamknięte.