W Czarnogórze brak kontuzjowanych piłkarzy będzie bardzo widoczny

Czarnogóra nie jest już tak mocną drużyną jak choćby kilka lat temu, gdy dwa razy potrafiła z Polakami zremisować.

Z ostatniego, warszawskiego meczu dwóch reprezentacji w jej kadrze jest obecnie prawie dziesięciu piłkarzy. Trener Czarnogóry ma teraz poważny problem. W starciu w Podgoricy Ljubisa Tumbaković nie będzie mógł skorzystać ze sprawdzonej i chwalonej linii obrony.

– Dużym problemem dla nas jest, że w tym meczu nie zagra jej kilku stałych bywalców.

Prócz Marko Baszy i Żarka Tomasevića wypadł też Marko Simić. Środek obrony wobec umiejętności Roberta Lewandowskiego jest z kolei bardzo ważny. Pytanie jak z tym kłopotem poradzi sobie trener Tumbaković, który musi znaleźć kogoś do pary ze Stefanem Savićem (zawodnik Atletico Madryt – przyp. red).Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. Obawiam się, że na kogokolwiek postawi, brak kontuzjowanych piłkarzy będzie bardzo widoczny – martwi się dziennikarz „Vijesti”

Wspomniany przez niego Basza to rzeczywiście jeden z kluczowych piłkarzy defensywy, doceniany regularnymi występami w OSC Lille. Nasz rozmówca sugeruje, że Czarnogóra przez problemy w obronie właśnie straciła swój najmocniejszy punkt.